• Domů /
  • články a pořady
  • /
  • Dočasný anděl: Nový seriál o dočasných péčích pro zvířata

Dočasný anděl: Nový seriál o dočasných péčích pro zvířata

Rozhodli se pomoci zvířatům, která jsou bez domova a nabídli jim svou péči i lásku. Stali se dočasnými anděli – lidé, kteří spolupracují s organizacemi a fungují jako dočaskáři. V novém seriálu Prima Mazlíčka s názvem Dočasný anděl uvidíte, jak jim dočaskování změnilo život, jak se svými chlupatými klienty pracují a co všechno taková dočaska vlastně obnáší.

Kromě toho se také dozvíte, jak se stát dočaskářem. Organizace, které na systému dočasných péčí fungují, totiž pečlivě vybírají, komu zvíře svěří. Ale pokud jste spolehliví, loajální a hlavně – máte rádi zvířata, pak je dočaska tím, co rozhodně stojí za vyzkoušení. V našem seriálu vám postupně představíme tři organizace, které s dočaskami pracují. Jsou to Home 4 Pets, Dočasky.cz a Dočasky De De.

V seriálu se objeví také méně veselá témata. Podíváme se na případy psů, kteří pochází z množírny, byli týraní nebo na kauzu odebrnaých psů z Ivančic u Brna, o které si můžete přečíst ZDE.

Zajímá vás, jak taková dočaska funguje? Pak si nenechte ujít seriál Dočasný anděl každou neděli večer na našem webu www.primamazlicek.cz.

 

Gabriela Zvonková

Dočasný anděl: Nový seriál o dočasných péčích pro zvířata
Dočasky.cz na veterinární klinice se svým svěřencem.

My s Britem pomáháme. Co vy?

Každá koruna se počítá! Staňte se fanouškem Facebook.com/PrimaMazlicek a přispějte tak na záchranu životů.