Komerční sdělení

Jak poznat, že má váš pejsek problémy s klouby?

Autor Redakce Vytvořeno před 6 měsíci
Fotografie je pouze ilustrační

Fotografie je pouze ilustrační

Zdroj: unsplash.com

Ani pejskům se problémy s klouby nevyhýbají. Bohužel však neumějí mluvit, aby mohli říct, co je bolí. Proto musí být každý páníček skvělý pozorovatel a jakéhokoliv odklonu od normálu si všimnout. Pokud byste však nasadili kloubní výživu jako je Geloren rovnou, měli byste na duši rozhodně větší klid.

Neskotačí jako dřív

U psů starších sedmi let není artritida nic neobvyklého. Navíc už jsou většinou, zejména pokud jde o větší plemena, klidnější, takže u nich nemusí být snadné rozpoznat, že je něco bolí. Sledujte proto jemné náznaky - jak se vašemu pejskovi chodí po schodech? Nelehává víc na jedné straně? Občas začne ulevovat jedné noze? I v případě, že je v pořádku, je nejlepší začít s podáváním kloubní výživy preventivně

Moc mu nechutná

Bývá váš pejsek normálně jako popelnice a najednou se kvůli piškotu ani nezvedne? Pokud nemá žádné další příznaky nemoci (kašel, průjem, zvracení…), je dost možné, že ho něco bolí. Jak do něj ale dostat kloubní výživu, aby se mu brzo ulevilo, když nic nechce? Uzené kostičky Geloren nechuť vašeho pejska určitě zlomí a navíc pomohou i jeho kloubům.

Co je to Geloren dog?

Geloren dog jsou chutné žvýkací kostky pro výživu a podporu psích kloubů s účinným složením, které zajišťuje hned pět aktivních látek v maximální koncentraci. Aktivní látky obsažené v kloubní výživě Geloren dog se v psím organismu běžně vyskytují, proto na ně po jejich požití nereaguje jako na látky cizorodé. Narozdíl od běžných sirupů na klouby neobsahuje Geloren dog pro psy nevhodný cukr. Můžete ho tedy bez obav podávat po neomezenou dobu.

“Au, tady ne!”

Někteří pejsci budou dělat za každou cenu hrdiny a z jejich pohybu ani apetitu nemusíte poznat nic! Ale stalo se, že při hlazení váš pejsek nečekaně nadskočil, nebo se po vás dokonce ohnal? Asi jste se dotkli citlivého místa. Zkuste pohlazené místečko prohmatat a zjistěte, jestli je na něm vše v pořádku. Pokud se potvrdí, že pejska něco bolí, spěchejte na veterinu.

Pomalé vstávání a přibírání

Váš pejsek může vypadat v pořádku, ale může mu způsobovat nepatrně větší námahu se postavit. Je to trochu jako u starých lidí - jak už stojí, všechno je v pořádku, u vstávání ale trpí. Pak taky může začít z nedostatku svižnosti a aktivity celkově přibírat na váze, a to třeba i proto, že přípravky na klouby často obsahují nadmíru cukru. Pamlsky Geloren ale ne, takže by se mu ani jedno z toho nemuselo stát a byl by stále vitální! 

Kulhání

Jakmile už pes nedošlápne na nohu, je pozdě. Teď už vás čekají návštěvy veterináře, kontroly a snaha o to, aby se jeho klouby udržely alespoň v takovém stavu, že bude chodit. I s tím vám pomůže kloubní výživa Geloren, brzy budete moct sledovat zlepšení. Nicméně úplně nejlepší by bylo pravidelně nasadit pejskovi dvouměsíční kůru a této bolesti ho ušetřit.

Odběr novinek

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro zpracování osobních údajů

Populární
Nejčtenější
Odběr novinek

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro zpracování osobních údajů