• Domů /
  • články a pořady
  • /
  • KREJZOVI POMÁHAJÍ: Gurmánka Kash vyhlíží z útulku vlastní domov

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Gurmánka Kash vyhlíží z útulku vlastní domov

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Gurmánka Kash vyhlíží z útulku vlastní domov
Vidíte ty oči? Tak ty mohou být celý den s vámi.
Útulek Šanta kočičí, z.s.

Díky seriálu Krejzovi a jedné z jeho tváří Kaiře Hrachovcové můžete na svých obrazovkách už několik týdnů vídat zvířátka, která si hledají nový domov. Zatím jsme se podívali na svěřence Dočasek De De  Trojského útulku. Tentokrát zavítáme do Šanty kočičí v Praze – Modřanech, kde čeká spousta uvrněných klubíček na svůj domov. Tři z nich vám dnes představíme.

Kash je naprosto úžasná bytůstka, která musela opustit svou původní rodinu kvůli astmatu, kterým trpěl některý z členů „smečky“. Kash je chodící roztomilost, která miluje dobré jídlo a když přijdete domů, bude to právě ona, kdo na vás bude oddaně čekat za dveřmi a náležitě vás přivítá. A pak vám bude celou dobu dávat najevo, jak moc jste jí chyběli a zkontroluje, jestli všechno, co děláte, děláte správně J

Kash je mazlící stroj, ale je nutné si nejdříve získat její důvěru. Pak už bude jen a jen vaše. Její zálibou je hon na laserovou tečku. Nutno říct, že v tom velmi vyniká a je lovcem vskutku vytrvalým. Letos jí bude 7 let a je tedy v nejlepších letech. Je kastrovaná, očkovaná, odčervená a čipovaná a hledá nový domov pouze vevnitř. Pokud vám v životě schází věrná a něžná milující kočka, napište útulku Šanta kočičí na email santa.kocici@seznam.cz nebo můžete zavolat na číslo 723 88 26 12. Samotný útulek sídlí Mezi Vodami 1560/33, Praha-Modřany v areálu bývalé Chirany.

 

Gabriela Zvonková

My s Britem pomáháme. Co vy?

Každá koruna se počítá! Staňte se fanouškem Facebook.com/PrimaMazlicek a přispějte tak na záchranu životů.