• Domů /
  • články a pořady
  • /
  • KREJZOVI POMÁHAJÍ: Správný teriér Haryk hledá nový domov! Zemřel mu majitel.

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Správný teriér Haryk hledá nový domov! Zemřel mu majitel.

Krejzovi pomáhají vám už snad ani nemusíme představovat. Společně s Kairou Kateřinou Hrachovcovou, oblíbenou herečkou ze seriálu a milovnicí zvířat, Prima Mazlíček pomáhá azylům, dočaskářům i útulkům. Snažíme se najít nové domovy jejich svěřencům, kteří v životě neměli moc štěstí.

Tento víkend se zaměříme na soukromý útulek Dogpoit. Dogpoint o. p. s. pomáhá opuštěným a týraným pejskům nejen nacházet domov, ale také je na tento "nový" život připravit. Útulek těmto psům poskytne dočasný azyl, zahrne je svou péčí a pomůže jim s resocializací a přípravou na začlenění do nových rodin. Ani pak ale jejich práce nekončí. Novým majitelům se snaží být oporou a s případnými komplikacemi pomáhat.

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Správný teriér Haryk hledá nový domov! Zemřel mu majitel.
Haryk nemá problém s chůzí na vodítku a umí i nějaké ty povely
útulek Dogpoint

V Dogpointu zatím na nový domov čeká HARYK. Haryk je starší pán, kříženec jack russell teriéra. Letos mu bude už úctyhodných 13 let.  V útulku už jednou byl, zhruba před dvěma lety. Našel domov, prima páníčka. Bohužel páníček mu zemřel a zbytek rodiny nemá podmínky pro to, aby s nimi Haryk mohl zůstat.

Haryk je takový typický představitel teriéra – je vitální,  zdravě “nasírací” a “rozčilující se”, má rád svůj klid. Ve svém věku si pro pohlazení přijde raději sám, nucení do mazlení nenese moc dobře, především pak od cizích lidí, to se dokáže i ohradit. Na vodítku umí chodit dobře a procházky mu nedělají problém. Je veselý, aktivní a hravý. Zná několik povelů a nemá obvykle problém s jejich uposlechnutím 

Ideálním páníčkem by byl člověk vyššího středního věku, tvrdohlavý a dostatečně zkušený na to, aby se nenechal odradit prvním, druhým a možná i třetím nezdarem s teriéří povahou. Haryk byl zvyklý na pobyt vevnitř s přístupem na zahradu.

Kontakt: Dogpoint, o.p.s.+420 607 018 218

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Správný teriér Haryk hledá nový domov! Zemřel mu majitel.
Věk je jen číslo
útulek Dogpoint

Vteřiny naděje

Věděli jste, že za pouhých třicet vteřin na stránce "Vteřiny Naděje" přispějete na pomoc potřebným?