• Domů /
  • články a pořady
  • /
  • KREJZOVI POMÁHAJÍ: Správný teriér Haryk hledá nový domov! Zemřel mu majitel.

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Správný teriér Haryk hledá nový domov! Zemřel mu majitel.

Krejzovi pomáhají vám už snad ani nemusíme představovat. Společně s Kairou Kateřinou Hrachovcovou, oblíbenou herečkou ze seriálu a milovnicí zvířat, Prima Mazlíček pomáhá azylům, dočaskářům i útulkům. Snažíme se najít nové domovy jejich svěřencům, kteří v životě neměli moc štěstí.

Tento víkend se zaměříme na soukromý útulek Dogpoit. Dogpoint o. p. s. pomáhá opuštěným a týraným pejskům nejen nacházet domov, ale také je na tento "nový" život připravit. Útulek těmto psům poskytne dočasný azyl, zahrne je svou péčí a pomůže jim s resocializací a přípravou na začlenění do nových rodin. Ani pak ale jejich práce nekončí. Novým majitelům se snaží být oporou a s případnými komplikacemi pomáhat.

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Správný teriér Haryk hledá nový domov! Zemřel mu majitel.
Haryk nemá problém s chůzí na vodítku a umí i nějaké ty povely
útulek Dogpoint

V Dogpointu zatím na nový domov čeká HARYK. Haryk je starší pán, kříženec jack russell teriéra. Letos mu bude už úctyhodných 13 let.  V útulku už jednou byl, zhruba před dvěma lety. Našel domov, prima páníčka. Bohužel páníček mu zemřel a zbytek rodiny nemá podmínky pro to, aby s nimi Haryk mohl zůstat.

Haryk je takový typický představitel teriéra – je vitální,  zdravě “nasírací” a “rozčilující se”, má rád svůj klid. Ve svém věku si pro pohlazení přijde raději sám, nucení do mazlení nenese moc dobře, především pak od cizích lidí, to se dokáže i ohradit. Na vodítku umí chodit dobře a procházky mu nedělají problém. Je veselý, aktivní a hravý. Zná několik povelů a nemá obvykle problém s jejich uposlechnutím 

Ideálním páníčkem by byl člověk vyššího středního věku, tvrdohlavý a dostatečně zkušený na to, aby se nenechal odradit prvním, druhým a možná i třetím nezdarem s teriéří povahou. Haryk byl zvyklý na pobyt vevnitř s přístupem na zahradu.

Kontakt: Dogpoint, o.p.s.+420 607 018 218

KREJZOVI POMÁHAJÍ: Správný teriér Haryk hledá nový domov! Zemřel mu majitel.
Věk je jen číslo
útulek Dogpoint

My s Britem pomáháme. Co vy?

Každá koruna se počítá! Staňte se fanouškem Facebook.com/PrimaMazlicek a přispějte tak na záchranu životů.