• Domů /
  • články a pořady
  • /
  • Matador útulku našel ve 12 letech milující domov

Matador útulku našel ve 12 letech milující domov

Pamatujete si Thora? Křízence bulla, který strávil více než 5 let v útulku Trója?

V životě mě moc štěstí nepotkalo, nikdy jsem neměl svůj vlastní pelíšek ani milující rodinu, kterou si zaslouží každý pejsek," to už ale není pravda.

V dubnu ho adoptovala mladá slečna Monika a od té doby jsou nerozlučná dvojka. Začátek ale nebyl růžový. Thor musel hned na operaci „Měl přetržený vaz v levém zadním koleni a v pravém zadním částečně také. Což bylo způsobeno tím, že levé noze ulevoval a pravou přetížil. Až si ho tam natrhl také. Veterinář mi potvrdil i v lékařské zprávě, že vzhledem k tomu, ta situace musela trvat minimálně 6 měsíců," popisuje Monika Thorovu situaci. Nová majitelka, ale nic nepodcenila a Thor si dnes užívá už jen rehabilitace. Jeho nová pánička mu dopřává fyzioterapii ve vodní lázni. 

Není to úplně nutné, ale já jsem si řekla, že po těch letech v útulku mu to dopřeju, aby se měl dobře, chodí tak každý týden na hydroterapii," říká s úsměvem sympatická Monika.

 

Mnoho pejsků hledá domov, mrkněte na náš pořad Prima mazlíček.

Matador útulku našel ve 12 letech milující domov
Monika a Thor
Monika

Měli jsme to štěstí, že jsme Thora i s majitelkou potkali na natáčení předávání peněz Nadačnímu fondu Psí naděje. Nadační fond byl jednou z organizací, na kterou jste nám pomáhali díky kampani "Koruna za lajk" vybírat peníze. A právě tento Fond Thorvi zaplatil operaci, která stála skoro 16 tisíc. „Moc jim děkuji, nemuseli jsme na nic čekat a Thor šel na operaci prakticky hned. Navíc peníze jdou na účet rovnou veterináři a ne žadatelům, takže se peníze vždy dostanou, kam mají a nejsou zneužité, což je super," doplnila Monika.

Dnes se má dvanáctiletý krasavec k světu, miluje lidi i děti. Svou vděčnost Monice dává najevo každý den. 

Více takových šťastných konců...

#nekupujadoptuj

Vteřiny naděje

Věděli jste, že za pouhých třicet vteřin na stránce "Vteřiny Naděje" přispějete na pomoc potřebným?