Černé štěstí

Gabriela Zvonková

Gabriela Zvonková

Zvířata jsou se mnou celý můj život. Baví mě, zajímají mě a učí mě být lepším člověkem. Už několik let se jim věnuji nejen v osobním, ale i v pracovním životě. Proto jsem vděčná za projekt Prima Mazlíček, kde o nich můžu nejen psát články, blogy a reportáže, ale kde o nich můžu i točit seriály. Protože zvířata nám toho mohou hodně dát. A my toho o nich stále hodně nevíme.

Kromě toho, že mám tři černé kočky (o kterých si můžete přečíst v blogu), mám i spolek, který se zaměřuje na osvětu v oblasti zvířat a životního prostředí. Nejen díky tomu jsem měla štěstí potkat lidi, kteří pro zvířata žijí a snaží se změnit svět k lepšímu. Najdete je i u nás na webu. Ať už mezi blogery, redaktory, nebo hlavními postavami našich článků. Věřím, že u nich spousta z vás najde inspiraci J

 

  • Počet článků: 11
  • Průměrná čtenost: 564

Pod fousy

Kateřina Hadrabová

Kateřina Hadrabová

Blog o těch, kteří k nám nemohou promlouvat sami. O strastech opomíjených, opuštěných, trýzněných a nepochopených zvířat, ale i o radostech, když se jim dostane naší pozornosti, péče, lásky a pomoci. Jsem spoluzakladatelkou organizace AniDef, z.s. provozující útulek pro psy a kočky v Žimu u Teplic, členkou expertní komise TOP 09 na ochranu zvířat a příležitostnou dočaskářkou. Spoluautorem je černý voříšek Honzík.

  • Počet článků: 24
  • Průměrná čtenost: 2184

Kokoblog

Marcela Bodná

Marcela Bodná

Něco s mokrým čumákem mi dýchá do tváře! Něco, s dechem chcíplého zlobra! Nebreč Marcelo, sama sis to zavinila. To ty jsi chtěla domeček jak hrad, čokle, kočke, ževličky a kvokíka navrch! Tak mám domeček jak hrad, čokle, šíleného kočkouna, ževličku (ta jediná je hodná) a stádo splašených supic. No a páč vlastním utkvělou představu, že přece všichni chtějí adoptovat kvokice, tahat domů toulavé čokely a sloužit kočkanům, tak Vám tady budu o té kráse života s mokrými čumáky, s dechem chcíplého zlobra psát. Nebrečte, sami ste si to zavinili.

  • Počet článků: 16
  • Průměrná čtenost: 665