Prima Mazlíček

DÍL 100.: Dva psí senioři a jedna mladice k adopci

Autor Barbara Vávrová Vytvořeno před 1 měsícem

Odvysílali jsem jubilejsní 100. díl. Doufáme, že jsem pomohli alespoň pár útulkářům najít domov. Momentálně se s vámi na televizní obrazovace loučíme. Společně s těmito třemi psími krasavci, kteří touží po novém domově.

Bella byla nalezena když ji bylo asi10 měsíců a od té doby byla v kotci. a to více než 1 rok. Momentálně se už dva měsíce nachází v dočasné péči, kde se vše učí. Společnost jí u toho dělá starší psí parťák, nemá tedy problémy s jinými pejsky. Je hodně aktivní, musí chodit na vodítku. Už umí sedni  hygiencké návyky má. Samotu doma zvládá jak kdy. Hezky přibírá na váze. Je sikovna a učenlivá, jen potřebuje lásku a trpělivost.

Kontakt: napiste něco o sobě na srdcem-pro-psy@seznam.cz, nebo na 773023018, Srdcem pro psy

Dan

Dan

Útulek Blansko

Tahle kráska se jmenuje Bára a je jí neuvěřitelných 17 let. Už 1,5 roku smutní v útulku po svém páníčkovi, který jí zemřel, touží po pohlazení, pomazlení a procházkách, na které byla s páníčkem zvyklá a nechápe, proč je najednou sama.Fenka je zdravá, čipovaná, očkovaná.

Ve stejném útulku smutní i Dan.

Čtrnáctiletý kříženec. Dan je moc hodný, ale starý pes, snaží se být čistotný, ale v tomto věku se nehoda občas stane, zadní nožičky už mu tolik neslouží, ale chodí a běhá, na velké schody to však není, ale krátkou procházku ano. Dan by byl ideální pro někoho, kdo mu bude chtít dál lásku na zbytek jeho psího života a kdo se smíří s tím, že je pejsek ve věku kdy se jeho odchod za duhu blíží. Je odčervený, očkovaný, čipovaný.Najde se někdo, kdo by jim poskytl láskyplný domov?Nachází se v útulku v Blansku.

Kontakt: 737 911 605

Pomoci útulku můžete i vánoční sbírkou.Krásný celý nový rok, hodně zdraví a nových milujících domovů pro opuštěná zvířata

Bella

Bella

Srdcem pro psy

Odběr novinek

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro zpracování osobních údajů

Populární
Nejčtenější
Odběr novinek

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro zpracování osobních údajů