Prima Mazlíček

DÍL 96.: Kráska Mia vás provede úterním dílem

Autor Barbara Vávrová Vytvořeno před 2 měsíci

Metodu Hersenwerk vám včera ukázala mlaďoch v plné síle Bondík. Můžete se dívat na svůj věk a bavilo se i desetiletou vítězku Miu.

Mia se svou majitelkou

Mia se svou majitelkou

Prima Mazlíček

Opakování je matka moudrosti, a proto si znovu zopakujeme, že Hersenwerk není práce, ale relax. Není to nic, co by se dalo soupeřit na úrovni, v čem by se dalo soutěžit či sbírat medaile. Váš milý pejskovi může tato činnost zásadně přispět ke společnému životu k lepšímu.

Pravidelné hrany a postupné překonáváním hranic pejsci nabývají sebevědomí a zdravé sebedůvěry, kteří se pak často projevují i ​​mimo hraniční hersenwerku, například u základníchlivých pejsků či štěňat. Pejsci se učí možné přemýšlet a kreativně rozšiřují své schopnosti. Nic moc není hnědé a nezáleží, jak těžké věci pejskovi připravíme. Může být příliš těžký hlavolam spíš frustrující a demotivující. Stejně jako třeba změny. Hersenwerk ale není o měření inteligence. Ostatní pejsků mají oblíbené 3 typy, s možností budou zcela spokojeni do konce života.

Mia na sněhu

Mia na sněhu

Dovolujeme si představit, jak rozmanité ale oblíbené způsoby odpočinku mají lidé. Někdo si rád přečte knížku, rozvalí se na gauč, někdo uklízí nebo vaří a někdo si nejlépe odpočine na procházce či při běhu. Odpočinek si zkrátka každý představuje nás jinak, stejně tak mají i naše chlupáči.

Ať už to bude váš pejsek rolovat ručníky, pročmuchovat jednu dečku stále dokola nebo rejdit nosem v brčkách, nechat si od nich ukázat, co je jejich pozitivní relax. Stačí naslouchat svému chlupatému parťákovi

Odběr novinek

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro zpracování osobních údajů

Populární
Nejčtenější
Odběr novinek

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro zpracování osobních údajů