Pomáháte

Hledáme domov skorokavkazačce Tarře

Autor Barbara Vávrová Vytvořeno před 1 měsícem

Byli jsme s kamerou navštívit útulek Dogpoint a natočili pro vás medailonky několika úžasných psů, které vám postupně představíme. První dáme prostor dámě.

Tarra je nesmírně milá a přátelská holka. Tato skorokavkazačka se dostala do útulku s kamarádem Darkem ( také hledá domov) po smrti majitele. Měla záněty v uších a velmi špatnou srst.

Od první chvíle bylo ale jasné, že je to hodná hravá fenka. I když působí mile, ráda se nechá hladit a mně dokonce chtěla dávat i pusinky, byla by z ní skvělá hlídačka. S takovouhle psí dámou se rozhodně nemusíte nikoho a ničeho bát. Její hluboký štěkot odradí každého zloděje. Manipulace s ní je snadná, drží při česání, ošetření uší, očí nebo odběru krve.

Tarra je neskutečně něžná duše

Tarra je neskutečně něžná duše

útulek Dogpoint

Z povelů nezná asi ani jediný, na zavolání přijde tehdy, uzná-li to za vhodné, ale jsou jí teprve 2 roky a nový majitel ji může naučit ještě mnoho a mnoho. Psí společnost nevyhledává a soužití s jiným psem je nutné individuálně vyzkoušet. V kotci je čistotná. Vhodná k majiteli, který se jí bude věnovat a “dovychová” ji. Povahu má ale tato statná dáma k pomilování.

V útulku je od října 2019

Útulek Dogpoint: Lhotky 60, Malotoice

607 018 218

Číslo sbírkového účtu: 2500279836/2010 (Fio banka)
IBAN: CZ6020100000002500279836
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Ochrání vás před vším a všemi

Ochrání vás před vším a všemi

útulek Dogpoint

Odběr novinek

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro zpracování osobních údajů

Populární
Nejčtenější
Odběr novinek

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro zpracování osobních údajů