Z deníku dočaskářky

Krásný Nový rok!

Autor Olga Minaříková Vytvořeno před 3 měsíci

Krásný Nový rok!

Moc mě těší, že to letos vyšlo na mě a mohu vám popřát.

Jsem obrovský milovník milníků, na stole mi leží nový diář a voní novými možnostmi, sny a přáními. Ráda nechávám nepovedené věci v roce starém, mám zvláštní pocit nového startu a dávám si předsevzetí, které stejně nikdy nedodržím, ale příští rok si je zase znovu napíšu někam na konec diáře, abych je po týdnu úspěšně zapomněla.

Takže od zítra začínám cvičit jogu, chápeme se. A budu si méně sladit kafe. To slibuju na psí uši a taky kočičí svědomí samozřejmě.

Ráda bych ale dnešní sloupek využila k poděkování.

Počet psů, kteří prošli v loňském roce naším spolkem Dočasky De De se blíží ke třem stovkám. Museli jsme bojovat o jméno i psí životy. Některé dny nebyly veselé, některé naopak ano a hodně z nich bylo opravdu náročných.

Ráda bych poděkovala především Ditě, která kolem sebe dokázala postavit neuvěřitelnej tým dobrovolníků, drží nás pohromadě a táhne dál. Ráda bych smekla svůj klobouk před celým týmem od dočaskářů přes převozce, fotografy, správce webu, facebooku až po tabulkáře. Všichni jste neuvěřitelní a já jsem opravdu ráda, že jsem součástí něčeho, co má velkej smysl.

Ráda bych obrovsky poděkovala všem našim příznivcům, kteří nás podporují a umožňují nám pomáhat.

Velké díky patří ostatním dobrým spolkům a útulkům a všem, kteří nejsou lhostejní. Každý podaná pomocná ruka se prostě počítá, protože dohromady to tvoří takovej řetězec dobra a dobro má tendenci se šířit (Minaříková nedojímej se!)

Vyslovovat přání o menším počtu opuštěných a týraných nemá moc smysl. Ale přeju si, abychom tam směřovali.

Mějte krásný rok. Hodně se smějte a taky pomáhejte, protože ono se to vrací. Plňte si přání a buďte na lidi kolem sebe milí. Někdy takovej úsměv na cizího člověka zmůže strašně moc.

Ještě jednou, krásný Nový rok!

Odběr novinek

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro zpracování osobních údajů

Populární
Nejčtenější
Odběr novinek

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro zpracování osobních údajů