Ostatní

O nás

Autor Gabriela Zvonková Vytvořeno před 9 měsíci

Prima mazlíček - "I my máme co říct..."

Naše síla, vaše odhodlání a společné úsilí dokáže cokoli! Prima Mazlíček je projekt, který pomáhá, řeší a sleduje různé kauzy, baví a rozesmívá vás. Píšeme pro vás cenné články, točíme zajímavá videa, řešíme problémy všedních dnů a pořádáme mnoho soutěží o skvělé ceny! Co ale především chceme?

  • Chceme, aby se co nejvíce lidí dozvědělo, jak se zachovat v různých a mnohdy složitých situacích, které se týkají především zvířat. Zvířat a lidí.
  • Chceme vám poskytovat první pomoc při složitých právních sporech týkajících se zvířat. To díky našim partnerům z této oblasti.
  • Chceme pomoci útulkům a zvířátkům v nich, aby našla nový domov, kde budou milovány. Lidé v nich naopak posléze najdou nejlepší přátele a věrné společníky.
  • Chceme bojovat proti týrání zvířat, množírnám. Chceme bojovat za práva zvířat a za zpřísnění trestů.
  • Chceme lepší svět, kde zvíře s člověkem jsou jednou duší. To dokážeme ale jenom s vaší pomocí.

Redakci Prima Mazlíčka mají na starosti Barbara Vávrová, Gabriela Zvonková a Pavla Gabrhelíková. Na kauzách o zvířatech v rámci zpravodajství pak bude pracovat i naše televizní redakce. Do iniciativy Prima Mazlíčka se připojili také hrdinové seriálu Krejzovi v čele s Kairou Hrachovcovou. Díky vám i našim partnerům věříme, že společně uděláme mnoho dobrých skutků. Děkujeme, že jste v tom s námi

Odběr novinek

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro zpracování osobních údajů

Populární
Nejčtenější
Odběr novinek

Odesláním souhlasíte s podmínkami pro zpracování osobních údajů